O firmie

MISJA

Misją firmy jest dostarczanie produktów najwyższej jakości i na dogodnych warunkach logistycznych, a także bezkonkurencyjna obsługa klienta. Staramy się zapewnić klientom i partnerom biznesowym poczucie komfortu, a poprzez profesjonalizm i elastyczność naszych działań sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

GŁÓWNE CELE

PEŁNE ZADOWOLENIE KLIENTÓW Z USŁUG I WYROBÓW FIRMY
UTRZYMANIE POZYCJI PEWNEGO I SOLIDNEGO DOSTAWCY
CIĄGŁE DOSKONALENIE SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ
UTRZYMANIE OBSŁUGI KLIENTÓW NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
UMACNIANIE ZWIĄZKÓWZ DOTYCHCZASOWYMI KLIENTAMI I DOSTAWCAMI


SATIVA POLAND

Spółka Sativa Poland powstała w 2018 roku wprowadzając do sprzedaży nowatorskie produkty konopne. We współpracy z renomowanymi kancelariami prawnymi jako pierwsi przecieraliśmy trudne szlaki zawiłości prawno-administracyjnych. Wymagało to m.in. opracowania i wdrożenia procedur zapewniających bezpieczeństwo, legalność oraz najwyższą jakość produktów. Z wypracowanych schematów działań, ciągle je udoskonalając korzystamy po dzień dzisiejszy. Głównym profilem firmy jest produkcja oraz dystrybucja artykułów konopnych. Współpracujemy i kontraktujemy produkcję z najlepszymi hodowcami konopi włóknistych w Europie. Sativa Poland jest wiodącym liderem w branży. Zaufały nam już dziesiątki tysięcy klientów detalicznych oraz setki klientów biznesowych. Poza produktami spod znaku Sativa Poland we współpracy z innymi przedsiębiorstwami branży konopnej stworzyliśmy kilkadziesiąt marek konopnych obecnych na krajowym jak i zagranicznym rynku.
Obecna pozycja firmy na rynku jest wynikiem przede wszystkim wysokiej jakości i niezawodności produktów, wieloletniego doświadczenia oraz doskonałej obsługi Klientów. Nasze wyroby są poddawane wielokrotnej kontroli na każdym etapie produkcji. Mając na uwadze aspekty prawne i użytkowe badamy nasze produkty w wyspecjalizowanych laboratoriach badawczych (m.in. w akredytowanym laboratorium kryminalistycznym), co potwierdzają aktualne certyfikaty. Ponosimy całkowitą odpowiedzialność za naszą pracę i produkty oferowane klientom. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Konopi oraz zarejestrowanym producentem wyrobów akcyzowych.

Sativa Poland Sp. z o.o.
ADRES: ul. Rynek 7, 32-050 Skawina
NIP: 9442259372  |  REGON: 369986191
INFOLINIA: +48 12 444 54 33  |  MAIL: biuro@sativa-poland.pl
SKLEP INTERNETOWY: www.sklepsativa.pl

© Copyright 2022 SATIVA POLAND